Image

Kerberos

Webová aplikaceMobilní aplikace

Nejnovější projekt, na kterém se podílíme je Kerberos. Pro společnost Hexagon Technology s.r.o. vytváříme webovou a mobilní aplikaci, která bude sloužit jako CRM a management systém na míru pro jejich obchodní zástupce.

Více informací
Image

ForClassmates

Prezentační webWebová aplikaceGrafika a designTisk

ForClassmates je naše srdcovka, díky němu vznikl Royal Fox. Tam jsme nasbírali nejvíce cenných zkušeností. Dělali jsme na tištěných produktech v podobě učebnic a pracovních sešitů matematiky, webové a mobilní aplikaci pro online výuku, vývoji e-shopu a další spoustě reklamních předmětů.

Více informací
Image

Hexagon Energy

Prezentační web

Se společností Hexagon Energy úzce spolupracujeme na prezentačním webu a jejich reklamních předmětech jako je roll-up či dárkové poukazy.

Více informací
Image

MoniMark

Prezentační webWebová aplikaceGrafika a design

Pro MoniMark jsme vytvořili nejen prezentační web, který byl připraven i pro multijazyčnost, ale i webovou aplikaci. Uživatelské rozhraní jsme psali ve Vue.js a backend ve frameworku Django.

Více informací
Image

Procurio

Prezentační web

Náš partner Procurio se zaměřuje na veřejné zakázky a potřeboval pro své stávající klienty i ty potenciální jednoduchý a seriózní prezentační web.

Více informací
Image

Dotace bez starostí

Prezentační webGrafika a design

Se společností Dotace bez starostí spolupracujeme již od našeho začátku, od roku 2018, a za tu dobu jsme vytvořili prezentační web, banner i další reklamní předměty.

Více informací

Připraveni začít?

Posuňte Váš byznys na vyšší úroveň

Kontaktujte nás
Illustration