Od nápadu k produktu

My nejsme jen obyčejná IT firma. Nečekáme, že budete schopni popsat produkt do detailů a podle Vašich návrhů ho vytvoříme. Díky naším zkušenostem Vám pomůžeme rozvinout nápad a najdeme nejlepší řešení v poměru cena : výkon : čas.

Rozjet spolupráci

Co nabízíme

Inovativní řešení

Využíváme nejnovějších technologií a nástrojů. Sledujeme trendy a novinky.

Zkušený tým

Sami jsme rozjeli několik úspěšných projektů. Po cestě jsme nasbírali zkušenosti nejen z vývoje produktů.

Dlouhodobá spolupráce

Máme rádi dlouhodobé spolupráci, rádi pomůžeme i s rozjezdem startupu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Spolehlivost

Co slíbíme, dodržíme, tečka. Je na nás, abychom projekt odřídili, upozorňovali na případné problémy a hlídali termíny.

Dashboard

S čím pomůžeme

Prezentační web

Vytvoříme Vám jednoduchý a přehledný prezentační web. Uděláme návrh, jak by web mohl vypadat v softwaru AdobeXD. Následně ho naprogramujeme pomocí technologie Vue.js, konkrétně ve frameworku Nuxt.js, který obsahuje SEO nástroje potřebné pro rychlý a jednoduše dohledatelný web

Image

Webová aplikace

Nejjednodušší distribuce aplikace je skrze Váš web. Potřebujete CRM systém nebo něco na míru? Uživatelské rozhraní naprogramujeme v JavaScriptovém frameworku Vue.js a jeho frameworku Nuxt.js. Pro backend použijeme programovací jazyk Python, konkrétně framework Django. Všechna data Vám uložíme v databázi PostgreSQL.

Image

Mobilní aplikace

Pokud chcete produkt, který budou uživatelé používat na denní bázi, je dobré pro ně vytvořit mobilní aplikaci. Tu pak bude možné stáhnout v obchodech Google Play a App store. Frontend naprogramujeme v jazyce React Native a backend zase v Djangu.

Image

Grafika a design

Potřebujete vytvořit nový brand? Navrhnout web či aplikaci? Potřebujete vytvořit vizitku, banner, roll-up, dárkový poukaz, obálku, výroční zprávu, leták či další reklamní předměty? My Vám je nejen navrhneme, ale i za Vás vyřešíme tisk.

Image

Cloud

Zajistíme Vám online externí uložiště, aby se Vám žádný dokument neztratil a byl vždy odkudkoliv dostupný. Na počítači, mobilu, tabletu, vše online a v bezpečí. Měsíčně platíte pouze za vyhrazený prostor pro Vaše dokumenty, nikoliv za uživatele.

Image

Průběh spolupráce

1

Analýza

Potřebujeme si udělat kompletní obrázek o Vašich představách, abychom Vám byli schopni předložit nabídku včetně rámce projektu.

2

Návrh

Po odsouhlasení nabídky vytvoříme návrh, ať už půjde o grafiku či jednoduché skicy, potřebujeme si být jisti, že Vám dodáme produkt, který opravdu chcete.

3

Vývoj

S plnou parou se vrhneme na vývoj produktu včetně jeho testování. V průběhu se Vás budeme doptávat na podrobnosti. Ať už půjde o prezentační web nebo vizitky.

4

Spuštění

Jakmile bude produkt otestován a Vy budete souhlasit, vypustíme ho do světa.

Image

Agilní vývoj

Agilní metodu vývoje používáme především u větších projektů. Odvedenou práci vykazujeme po 14 denních sprintech. Šetří náklady s tvorbou dokumentace. Již v průběhu lze měnit části projektu nebo priority. Nevýhodou je nejasný rozpočet, jelikož projekt není přesně ohraničen.

Rozjet spolupráci

Připraveni začít?

Nakopněte Váš byznys

Kontaktujte nás